Jsem jaká jsem.........Jiná nebudu

Básničky

Chci.

4. října 2008 v 23:08 | Alesa
Nad městem swítá,začíná den, já ale chci zpátky noc,chci dál snít swůj sen. Sen o lepším žiwotě s tebou,o tichu,temnotě. Chci slunce za déšť wyměnit, chci den w noc proměnit. Chci twoje křídla widět zas, je to hřích,tag mou duši spas. Chci se ti zase díwat do očí, we chwílí kdy se swět naposled otočí. PRO TOHO,KDO NAZWAL ALESU DARK ALESOU.

Wzpomínkowá

9. září 2008 v 17:09 | Alesa
Nikdy nezapomenu na chwíle,co jsme spolu stráwili. Jako tehdy,na střeše,kdž hwězdy padaly... Kolik jsme toho spolu za ty roky prožili... Třeba,jak jsme hráli w noci,na hřbitowě na schowku. Nebo,jak jsme na oslawě podpálili pohowku...XD Tolik srandy,prožitků. Wzpomínek a zážitků.. Ale mělo toho být wíc,tolik jsem toho nestačila říct.. PRO STANDU A MÁCU,KTERÝM JSEM NESTAČILA ŘÍCT,JAK MOC JE MÁM RÁDA

Tag trochu depka!

11. srpna 2008 v 21:02 | Alesa
Slzy krwawý,snad ti napowý,copak ty to newidíš? Pohledem mě zabíjíš, zabíjí mě twoje slowa,i tag chci je slyšet znowa. Slzy krwawý,nic ti nepowý,mám to w sobě schowaný. Mám jeden sen,obletět s tebou zem,máš swý černý křídla,tag mě sebou wem... Krwawý slzy pláču uwnitř swojí duše,potichu,suše. Moje duše je můj hrob,jsem už moc daleko,nemůžu se zastawit,říct STOP Tag polož na můj hrob černý růže,je to naposled,to se snad může. Twoje oči jsou jako twoje duše,září,ale uwnitř je temnota,tíží tě twá samota. Tag roztáhni swoje černý křídla,ikdyž jsou potrhaný a sešij moje srdce zklamáním roztrhaný a odletíme spolu pryč,do krajiny zapomění. Při swítání zlomených duší mi slib,že je to nawždy,třeba že je to naposled,ty wíš jak se bojím prawdy,ale miluju twoje oči,twůj pohled. Ale začíná den,končí můj sen a já už pomalu na ten pocit přiwykám:jít slepá cestou donikam!

4YOU

7. srpna 2008 v 23:07 | Alesa
Jedna hwězda,jedno nebe,jeden swět,tak daleko od sebe. Miluju déšť,ale wzdám se ho pro tebe. U nohou ti leží stowky jiných,co se k tobě chtějí přiblížit,tak proč by tě měly zrowna moje slzy tížit? Mám swoje sny,tolik jich mám,pro twůj pohle wšeho se wzdám. Moje sny,jsou wše co mi zbylo,do tmy zašeptám:Ich liebe dich Kiro!

Pretwarka

27. července 2008 v 20:37 | Alesa
Pretwarka wzhlizi se w krwawe louzi a srdce bez tebe touho se souzi,zanechawas za sebou krwawe stopy a touha po tobe w slzach se topi na jiskru ktera uhasina,wzpominka na tebe je stale ziwa zhasne jiskra,hwezda spadne,zpomenout neni snadne... kapky rosy za switani,paprsek za paprskem k milowani pronika chlad,pronika zima,slunce uz nas neobima pronika lez,pronika prawda a nase lilie dawno zwadla
 
 

Reklama