Jsem jaká jsem.........Jiná nebudu

Rozdělené duše 1

18. listopadu 2008 v 17:20 | Alesa |  Fan fiction
Tag že,jen takej pokus,nwm jak často to budu psát a jestli se wám to bude líbit,tag komentujte.
BTW:Kdyby to bylo moc ,,Borůwkowý" tag mě zastawte jo? XD

Jak začít? Wlastně se ani nedá přesně říct,kde má tenhle příběh začátek a kde konec. Jestli začíná we chwíli,kdy se ti dwa setkali na místě kde se dítě musí doslowa poprat o kousek lásky a přízně,kde Samuel,kterému nikkdo neříkal jinak než Sam byl od narození. Na místě kam přišel tehdy pětiletý Alex kterého jeho máma nechala w obchodě a už se nikdy newrátila...To bylo Samowi 8let.
Možná to byla náhoda,že jednou w noci slyšel malého Alexe plakat a možná to byl osud,ale každopádně,už se od něj nehnul. Od té doby ti dwa tráwili každou wteřinu spolu. Wychowatelky někdy až děsila ta Samowa posedlost drzím Alexem který díky swé prořízlé puse často lítal w nějakém průšwihu.
Kluci si plánowali,že hned jak bude Samowi 18.let a odejde z děcáku,tak si najde práci,byt...a pak si wezme Alexe k sobě. Osud to ale chtěl asi jinak....
Bylo jen pár týdnů před wánoci,když se w domowě objewila nějaká rodina,co chtěla adoptowat dítě. Na tom by nebylo nic zwláštního,to bylo w období wánoc celkem časté,ale oni chtěli konkrétní dítě...Alexe. Nikdo nepočítal s tím,že s nini bude chtít jít a už wubec ne Sam,ale Alex to widěl jako obrowskou příležitost. A Sam jako obrowskou zradu. ,,Same...já s nimi pujdu" špitl Alex a Samowi se z očí spustily slzy. Odwrátil hlawu,nemohl dopustit,aby ho widěl plakat. ,,hodně štestí" řekl suše a odešel.
Tu noc zůstal Alex sám. Poprwé od té doby co se octl tady byl sám.
Sam zůstal celou noc wzhůru. Nechápal,proč nemůže Alexowi přát štěstí,wždyt je super,že bude mt konečně domow,tak proč pláče?...A možná tehdy si poprwé uwědomil swůj cit k tom drzému spratku,jak ho občas nazýwal. Ale na to už bylo pozdě. Alex ráno odjel. Ale proč? Samowi bylo přece už 17.let za rok mohli žít spolu... Nebudu se tu dlouze rozapisowat o tom,jak se jejich žiwoty ubíraly po tom,co žili každý zwlášť.
Každopádně Sam w 18.ti odešel,našel si práci,byt a žil celkem spokojeným žiwotem w Praze. Nikdy wšak nezapoměl na Alexe,na toho drzého spratka,ikdyž už uběhly 2.roky,pořád si pamatowal jeho zelené oči,které wždycky prozradily co cítí,jeho kaštanowé wlasy,které tehdy měl téměř až po ramena.
Ale jinak, žil si oprawdu celkem spokojeně,dokud mu někdo nezkřížil cestu.
Jel to ráno práwě do práce a ujel mu autobus,tag jel metrem,i když metro nesnášel,neměl dnes jinou možnost. Už se chystal nastoupit,když si wšimnul hloučku kluků tak kolem 17.let co posedáwali na zemi. K jednomu z nich práwě přistoupil starší muž. Chwíli se o něčem bawili a pak s ním ten kluk odešel. Samowi se zwedl žaludek,pochopil,co ti kluci dělají a nechápal,jak se může někdo taghle ponížit. Asi na ně ciwěl moc nápadně,proto že si ho jeden z kluků wšimnul a zwedl k němu oči. W tu chwíli,kdy se jejich pohledy setkaly,málem Sam skolabowal. ,,Alexi?" řekl tiše,jen pro sebe,aniž by ho někdo slyšel. ano,byl to on,ten co odešel za lepším žiwoten,byl teď tady... Kluk wstal a Sama si chwíli prohlížel. Pak něco šeptl ostatním klukům a rychle odešel. Poznal ho?
Sam w tu chwíli zapoměl na práci a rozběhl se za klukem. ,,Alexi" zakřičel a utíkající se zestail. je to on? Je wůbec možné,aby to by on?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Štrifýnka♥ ♥Štrifýnka♥ | E-mail | Web | 18. listopadu 2008 v 19:26 | Reagovat

supr rychle pokráááčkooo x)

2 Iwča..xDDD Iwča..xDDD | Web | 21. listopadu 2008 v 15:19 | Reagovat

tk ae pokracuj ne..xD

3 IvushQa IvushQa | Web | 22. února 2009 v 0:26 | Reagovat

wou  .. pokracko .zacian to zajimavoo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama